Arabada Sex Deneyimim

Selam ateşli erkeklerim. Bugünlerde çevrenizde eminim ki hiç ilişki kuracağınız, kolunuza takıp gezdireceğiniz bir kız yok eminim. Ben sizin bu ihtiyacınızı gidermek için buradayım. Erkekler benim ilgi alanım ve hobim olabilirler, hepiniz çok dikkat çekicisiniz. Sizle uğraşmak, sizi çıldırtmak bana öyle keyif veriyor ki.

Sosyal hayatımda benim peşimden koşmayan tek bir erkek yok, hepsi benim için birbiriyle kavga ediyor. Bunu kıskanan kızlar da erkeklere yakınıyor, bu kadar olay yaratan bir kız olarak ben sizi arzuluyorum. Bunun değerini, anlamını çok iyi kavramanız gerekiyor. Hepiniz asosyal, hayatın tadını çıkaramayan erkeklersiniz. Ben diğerlerinden sıkıldım, yeni ilgi alanım sizsiniz.

Hepiniz biliyorsunuz ki kızlar çok zor beğeniyor, bizim için saçınıza giyiminize çok önem vermeniz gerek. Şimdi gelelim ben neden bu kadar değerliyim? Ben çok nadiren seks hikayesi yaparım. Bana dokunmak, beni becermek istiyorsanız çok centilmen birer beyefendi olmalısınız. Ben öyle gelene geçene vermiyorum, kervansaray mı bu yoldan geçen herkes uğrasın?

Bakireliğimi Nasıl Bozduğumu Anlatıyorum

Bakireliğimi de nasıl bozdum anlatayım, okulumdaki erkekler sıraya dizilmiş hangisini seçeceğimi bilmek istiyordu. Her birinin bir eksikliği vardı, hiçbiri kusursuz değildi ve bu da beni rahatsız ediyordu. Uzun süre hepsini incedim, her birinin noksan tarafları vardı, bunlar uygun insanlar değillerdi. Beni elde edecek insan henüz beni bulmamıştı diye düşünüyordum ki gözüme sınıfımdaki Halit çarptı.

O benimle hiç ilgilenmiyor, benden etkilenmiyordu. Üstelik o kadar yakışıklıydı ki hatalarını görmezden gelebilirdim. Zamanla ona yakınlaşmayı denedim fakat sevgilisi vardı ve sevgilisinden memnundu, beni tercih etmesi için pek bir sebep yok gibi görünüyordu. Hızlıca strateji oluşturdum, Halit’i sevgilisinden birnevi çalmak istiyordum. Önce sevgilisine arkadaş gibi yaklaşmayı denedim ve gayet başarılı oldum. Sevgilisiyle çok samimiydik, hatta amacımı hiç anlamadığı için bana Halit’ten bahsedip duruyordu.

Uzun bir zaman bu şekilde devam etti, ben rahatsız olmaya başladım. Bir türlü ilerlemeyemiyordum, kız bana Halit’in yatakta ne kadar becerikli olduğunu anlatıyordu ve bu da beni daha fena kızıştırıyordu. Bazen bu sohbetlerin üzerine evde mastürbasyon yaparak kendimi tatmin ediyordum. Yine bir gün evde nasıl olacak bu iş diye düşünürken, Halit’in sevgilisi beni akşam buluşmaya davet etti. Halit, ben ve o.

Bana o kadar güveniyordu ki sevgilisinin yanında bulunmamda sakınca görmüyordu. Teklifi kabul etmemem zaten mümkün değildi, teklifi kabul ettim ve olabildiğince şık giyinip buluşmaya gittim. Şimdi sırada Halit’i baştan çıkarıp sevgilisini şutlamak ve keyfimize bakmak vardı.

Halit’e yakınlaşıyor, dibine sokuluyordum ama o sadece sevgilisiyle ilgileniyordu. Bu canıma tak etmişti artık ve ikinci planımı harekete geçirdim, Halit’in sevgilisi Zümrüt ile ortak bir arkadaşımız vardı. O arkadaşıma Zümrüt’ü arattıracak ve Halit ile başbaşa kalacaktım, bunu akıl ettiğim iyi olmuş çünkü işe yaramıştı.

Halit, Zümrüt’ün aramızdan ayrılması üzerine eve dönmek istiyordu ama ona “Buraya kadar geldim, biraz daha sohbet edelim” dedim. Onu cinsel muhabbetleri açıp baştan çıkarmak istiyordum ki öyle de oldu. Soğukkanlılığı yavaş yavaş yok oluyor, her dakika daha da samimileşiyordu.

Gitgide daha da yakınlaşıyorduk, etrafta da bizden başka kimse kalmayınca ona biraz daha yanaşıp elimi bacağında gezdirmeye başladım. “Yapmaman gereken hareketler yapıyorsun” dedi ama dinlemedim, devam ettim. Kendini tutmaya çalışsa da patlayacak gibiydi, birden o da bana davrandı ve öpüşmeye başladık.

Arabada Sex Hikayesi Deneyimimi Anlatıyorum

Çok ateşliydi, bir yandan ellerini bedenimde gezdiriyor bir yandan ağzını çalıştırıyordu. Hızlıca arabasına gittik ve soymaya başladı beni, o kadar ince bir sex hikayeleri anlayışı vardı ki henüz başlamadan orgazm olacak gibiydim. İnlemelerim sokakta yankılanıyordu ama o an umurumda değildi, sadece istediğim şeyi aldığım için çok mutluydum.

Araba zıplıyor, Halit bir yandan göğsümü ya da kalçamı avuçluyordu. Çalan telefonlara bakmıyorduk, tek niyetimiz stresimizi atmaktı ve öyle de oluyor gibiydi. O gün orada işimiz bitti ve bir daha da görüşmedik, zaten ben bir erkekle birden fazla kez böyle şeyler yaşamayı sevmem.

Zümrüt, Halit ileyken çektiğim videoları görünce benimle arkadaşlığını kesti. Ama içime aldığım o alet, koltuğa akan kan büyük bir zevkti. Yine olsa yine yaparım, sizlere de iyi günler diliyorum.

Yorum yapın