Bana Zorla Sahip Oldu

Merhaba beyler, bugün iyi bir sex hikayesi dinlemeyi hak ettiniz diye düşünüyorum.

Sizlere anlatmak istediğim hikayeyi hepiniz tahmin edebiliyorsunuzdur, zaten tahmin edilmeyecek cinsten bir hikaye de değil bence ancak siz yine de tahmin edemeyebilirsiniz diye ben ufak ipuçları vereyim. Vazgeçtim, doğrudan bugün bahsedeceklerimi söyleyeyim size. Bekaretimi üvey kardeşime verdim, çok zorlu oldu. Bunu size anlatmak ve aldığım keyfin büyüklüğünü sizlere aktarmak istiyorum.

Babam ikinci evliliğini yaptığında 18 yaşımdaydım, evlendiği kadının da benim yaşımda oğlu vardı. Aynı evde yaşamak zorunda kaldığımız dönemde birbirimizle hiç ilgilenmiyor ve zorunda kalmadıkça konuşmuyorduk. Onun bu ilgisiz tavırları aslında beni sinirlendirirdi çünkü ilgi odağı olmadan duramam. Bu çocuk bana çok tuhaf geldiği için ve ondan hoşlanmadığım için bana ilgi gösterip göstermemesi umurumda değildi. Onun bu tavırlarından hoşnuttum diyebilirim, bana yakınlaşmasını istemiyordum.

Annesi ile de aramız pek iyi değildi, kadın hep oğlunu düşünüyor ve bana hal hatır bile sormuyordu. Bunu babama belirtiyordum ama o da “Boş ver, bunlar sana göre değil” gibi alakasız cümlelerle beni geçiştiriyor, o da ilgi ve alakayı kesiyordu. İyi de bu durumda ben kime gidip sarılacak, kimden ilgi görecektim? Bana ilgi gösterecek birilerine ihtiyacım vardı ve bu kişi tahmin ettiğiniz üzere üvey kardeşim oldu.

İlgisiz Kalmak Beni Üzüyordu

En başında babamın ya da üvey annemin bu tavırlarını umursamıyordum, umursamazsam nedenini merak edip geleceklerini sanıyordum ama öyle olmadı. Benimle gerçekten hiç ilgilenmiyorlardı ve beni sevmiyorlardı. 18 yaşıma girmiştim, yeni yeni gelişiyordum ve ergendim haliyle duygu karmaşasında kalmıştım. Tüm olanların üzerine evin boş olduğunu sandığım bir gece ağlamaya başladım, bu şekilde rahatlayacağımı düşünüyordum.

Hıçkırarak ağlıyor, her şeye isyan ediyordum. Artık canıma tak etmişti ve öz annemin yanına gitmek, yaşamaya onunla devam etmek istiyordum. Bunu babama söylesem de yine umursamaz hatta izin vermezdi, lafa gelince beni çok seviyordu ama kofti bir sevgiydi bu. Tüm bunların zamanla beni içine çektiğini, beni esir ettiğini hissettim. Bu süre zarfında sigaraya başlamış, kötü alışkanlıklar edinmiştim.

Yine bir gece evin boş olduğu bir gün, yani en azından ben öyle sanıyordum. Balkona çıktım ve sigaramı içmeye, ağlamaklı biçimde dışarıyı izlemeye başladım. İlgisizlikten ötürü çok üzülüyordum, bu beni kırıyordu. Bu durumdan artık o kadar rahatsızdım ki intihar fikri arasında gelgitteydim.

O gün evin boş olmadığını bana yanaşan üvey kardeşim vesilesiyle anladım, odama geçtikten sonra duyduğum sesler dudak uçuklatıcıydı. Bir kadın inliyordu ama bizim evde kimse yoktu, en başında ürktüm. Sonra üvey kardeşimin de “ah” “uh” sesleri araya karışınca mastürbasyon yaptığını anladım.

Onunla biraz eğlenmek istedim, odasına aniden girdim ve yarı çıplak halini gördüm. Biraz tuhaftı ama çıplak halini toparlamak için çırpınması komikti, kahkahayı patlatıp anlamazlıktan gelerek ne yaptığını sordum. “Kendimi tatmin ediyorum, gel de yardım et” lafını duyunca biraz tuhaf oldum. Somurtan halimi görünce, “Geçen gün de evdeydim, çok fena ağlıyordun. Gel biraz eğlenelim.” dedi, tam manasıyla yıkılmıştım.

Üvey Kardeşimin Bana Hallenmesine Öfkelendim

Kendi odama geçmiş öfkeli halimi kontrol etmeyi deniyordum ama olmuyordu. Böyle cüretkar olmayı nereden öğrenmişti bu aptal? Odamın kapısının aralandığını fark ettim, uykulu halimle babamın geldiğini sanmıştım ama gelen üvey kardeşimdi. Arkama sıvışıp beni ellediğini fark ettim, o anki ruh halim nedendir bilmiyorum ama o kadar rahattı ki buna izin verdim.

Bir süre sonra sert aletini arkamda hissettim, kalçamda dolaştırıyordu. Ellerini göğsüme ve vajinama götürmüş keyfine bakıyordu. Sex Hikayeleri Bir süre sonra hoşuma gitmeye başladı ve yüzümü de ona döndüm, babam ve üvey annemin gelmesine 1 saat kala şortumu indirdim. “Hadi yap” dedim. Küçük bir gülümsemenin ardından elindeki havluyu altıma sıkıştırdı ve büyük aletini önden içime aldım.

İlk seferde öyle bir his yaşadım ki, hafifçe titriyor ve tuhaf sesler çıkartıyordum. Babamın geliyoruz mesajı üzerine işimizi hızlıca bitirdik.

O günden itibaren hayatımıza hiçbir şey olmamış gibi devam ettik, bu olay bende öyle büyük etki yarattı ki diyebileceğim tek şey anlatılmaz, yaşanır olur. Ara ara üvey kardeşim yine yatağıma geliyor, beni aletiyle dürtüyordu. Seks çağrısını cevaplamamak elde değildi zira çok güzel beceriyordu, üniversite döneminde ayrı şehirlere gittik ve bir daha da görüşmedik. Sizlere anlatmak istediğim anılarımdan biri de buydu, iyi günler.

Yorum yapın