Kocamla Grup Sex Deneyimi

Buna tecavüz mü denir, ne denir bilemiyorum. Geçen yıl kocam ve arkadaşları eve çok sarhoş gelmişti, önce istemesem de sonra keyifli bir hal aldı tüm olanlar. Beni grup sekse zorladılar, başlarda tiksinerek yaklaşmıştım ama elimin kolumun tutulması, gördüğüm hafif şiddet aldığım hazzın artmasına sebep oldu. Bilemiyorum, bu anlatılmaz yaşanır. Kadınlara tavsiyem grup seksten asla korkmamaları gerektiğidir. Elimin, ağzımın, her yerimin penislerle çevrili olması çok keyifliydi. Bana değerli hissettirdi, ayrıca beş erkeği birden doyurmak da her kadının harcı değil. Bana taparcasına benden faydalanmak istemeleri, hatta bir ara birbirleriyle kim nereyi alacak tartışması yapmaları çok keyifliydi.

Şimdi olay nasıl gelişti anlatayım, kocam çok fantezici biridir. Yani benimle zaten bilumum fanteziyi denemişti. Hatta artık normal bir çift gibi seks hikayeleri yapmıyorduk, her seksimizde elimi kolumu bağlıyor ve ufak gösteriler yapıyordu bana. Bazen uyandığımda elimi, kolumu bağlı buluyordum. En sevdiği şey sabah beni öperek, hatta birkaç kez de aletini önden sokarak uyandırmak olduğu için bazen ayrı odada yattığım bile oluyordu.

Bir gün yemek masasında artık bunların tatmin edici olmadığını, yeni şeyler denemek istediğini söyledi. En başında “Bundan daha fazlası ne olabilir?” dedim. Arkadaşlarıyla gelmek istediğini ve swinger partisi yapacaklarını söyledi. Kocamın yanında başka bir erkek tarafından sikilmek istemiyordum, bu ona saygısızlık olurdu. Saygı çerçevesi içinde konuşmamız gerektiğini belirttim ve bunu yapmak istemediğimi, ilişkimizi zedeleyeceğini söyledim.

Yüzünde ısrarcılık olsa da, tamam diyerek konuyu kapattı. İlk defa bir konuda inat etmemesi hem tuhafıma kaçmıştı hem de hoşuma gitmişti. O meseleyi o gün kapattığımızi sandım ama aslında fikri değişmemiş. Bir gün eve arkadaş grubuyla geldi, çok kalabalıklardı. Sözde yemek yeyip gideceklerdi ama gece geç saatlere kadar kaldılar, kocama çeşitli hareketlerle ne olup bittiğini sorsam da bana cevap vermedi. Bu durum rahatsız edici olmaya başladığı için aralarından ayrılıp yatak odama geçtim.

Swinger İçin Odama Başka Biri Geldi

Aradan çok geçmedi, kapım aralandı. Yatağıma biri girdi, bunun kocam olduğunu sandım. O kadar iri bir penis kalçama değmişti ki, bu arzunun sebebi ne diye merak ediyordum. Sanki kocama ait değilmiş gibiydi, ardından bir el önce vajinama sonra da göğsüme kadar kaydı. Başparmağını ağzıma sokuyor, oral seks yapmak istediğini belli ediyordu. “Bu gece olmaz.” dedikten sonra asıl şoke durumunu yaşadım. Cevap veren ses, kocamın sesi değildi. “Bu geceden başka bir zaman hiç olmaz, sesini kes işimiz çabuk bitsin.” kimdi bu? Tam ayaklanacaktım ki ağzımı tutup bacağını üzerime attı, hareketsiz ve nefessiz kalmıştım. Bağırmak mümkün değildi, zorla üzerimdekileri yırtıp beni becermeye çalışan kişi kocamın çocukluk arkadaşı Orhan’dı.

Kocam Orhan ile eşleri takas etmek istemiş. O gece evimizde 6 çift swinger partisi vermiş olduk ve buna istemeden katıldım. Orhan’ın büyük aleti bana kocamın veremediği çok büyük zevki vermişti ancak yine de tekrar olmasını istemiyordum. Ona bunları yapmak istemediğimi belirtmeme rağmen neden yaptığını sordum. Uzun süre cevaplayamadı. Bu da yetmedi, en başında bahsettiğim olay gerçekleşti.

Sırada Grup Seks Yapmak Vardı

Yine hazırlık yapmamı istediği bir gece çok iyi hazırlandım ve çok da güzel bir yemek masası kurdum, gördüğüm manzara içimi ürpertti. 4 arkadaşıyla beraber gelmişti ve ben olayı zaten anında kavradım. Elimde olsa bunlarla ilişkiyi komple kesip evden çıkardım ama kaçınılmaz bir gerçek, burada beş kişi tarafından becerileceğimdi.

Yemeğin ardından içkiler de içilince hepsinin odak noktası ben oldum, oradan buradan derken iyice ellenmeye başlandım. Huzursuzluğumu gördükçe mutlu oluyorlardı, ardından kocam üzerimdekileri çıkartmaya başladı. Arkadaşları da iç çamaşırlarını dahi indirmişti, hepsi de kocamandı. Kocam genital, bir arkadaşı anal ve biri de oral olmak üzere üçü birden yüklendi. Diğer ikisi elleyerek ve elime penislerini vererek nasiplenmeyi deniyordu. Çok tuhaf bir histi, 3 alet birden vücuduma girip çıkıyordu.

Başta rızam olmadığı için tiksinç ve keyifsiz gelse de zamanla hoşuma gitmeye başladı ve bu grup seks deneyimini tekrarladık. Halimden memnunum, kocamın sapkınlıkları beni de mutlu ediyor. Sizlere de tavsiyem mutlaka bir kez grup seks tecrübesi edinmeniz, pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Yorum yapın