Kuzenimle Tatil Beldesinde Yaptım

Sevgili erkeklerim, burada sizleri her daim mutlu etmek için bekleyen bir kadınınız var, unutmayın. Çoğunuz dışarıdaki kadınlarla yaptığıniz seksten keyif almıyorsunuz biliyorum. Bunun en temel sebebi, onların benim gibi bilgili ve becerikli olmamasıdır. Yatakta hiçbiri benim kadar yüksek bir performans sergileyemez, sizlere seks hikaye mi anlatacağım.

Durum böyle olunca siz kimi tercih edeceksiniz? Tabii ki beni. Akıllarda tek soru kalıyor, neden beni tercih ediyorsunuz? Benim ne farkım var? Bu soruyu cevaplamak için bayağı bir ileriye gitmek gerekiyor. Bundan beş yıl önce kadardı yanılmıyorsam. Tabii o zamanlar henüz bakireydim ve seks nasıl yapılır onu bile tam bilmiyordum.

Böyle şeyler yaşamaya da merakım yoktu çünkü ne işime yarayacaktı ki? Bu düşüncemin değişmesini sağlayan da kuzenim oldu. Kuzenimle yaşadıklarımdan sonra tam anlamıyla seks bağımlısı oldum. Bunun nasıl olduğunu da anlatayım, nasıl olsa hepiniz eliniz aşağıda bekliyorsunuz. O yüzden sizleri tatmin etmek görevimdir.

Biz tatile her zaman kuzenlerle ve aileleriyle gideriz, böylesi bizim için daha iyi oluyormuş. Benim kız olan iki kuzenim var, diğer dördü erkek. Onlar da sık sık el hareketleriyle şaka yaptıkları için hoşlanmıyordum hiçbirinden. Hatta bazen özel yerlerime dokunuyor ve belaltı şakalar yapıyorlardı.

Tatilin ilk haftası, uzun süredir görmediğim kuzenlerimle bir araya geldik. Ben doğal olarak biraz mesafeliydim ve istekli değildim. Sahilde yürüyüşe çıktık ve bulunduğumuz belde çok sakindi, kimsecikler yoktu etrafta. Bu sebeple tam da seks yapmak için uygun bir ortam vardı.

Kuzenlerimle Kızışıyoruz ve Seks Konusu Açılıyor

Uzunca yürüdükten sonra erkek kuzenlerimden biri kuzenler arası cinsel ilişki caizdir dedi, herkes güldü ama ben tiksiniyordum. En kuytu yerlerde de erkekler hallenmeye, bizi ellemeye başladılar. Kızlar rahatsızlık duymuyordu ama ben bu durumdan çok rahatsızdım. Bunu hemen bitirip ailemin yanına dönmek istiyordum, ardından herhangi bir bahaneyle eve geçmek gerekiyordu.

Ama erkek kuzenlerimin bizi bırakmaya niyeti yoktu, aralarından sıyrılıp onların ters yönüne yürümeye başladım ama Okan belimden tutup çevirdi beni, saçımdan kavradı ve “Bir yere gidemezsin, seni ben aldım.” dedi. Bunun üzerine bağırışmalarla kaçmayı denedim ama vücut çalıştığı için daha bir güçlüydü, elinden kurtulmak mümkün değildi. İleride kız kuzenlerim erkek olanlarla kaynaşmaya ve soyunmaya başlamıştı bile.

Okan üzerimdekileri çıkartmamı gerektiğini söyledi, bunu yapmazsam aileme hakkımda kötü şeyler söyleyeceklerini belirtti. Ağlak halde üzerimdekileri çıkarttım ve bir kenarda beklemeye başladım. Kısa süre sonra fark ettim ki Mert, video ve fotoğraf alıyordu. Ben bunu yapmaması için bağırdım ama Okan çok sert bir şekilde tokat attı, bunun etkisiyle ben de ona muhtemelen hayatım boyunca atabileceğim en sert yumruğu attım. Dudağının kanadığını fark ettiğinde, sakince Mert’le konuştular.

Kuzenim Okan, Beni Çok İyi Becerdi

Beni saçımdan tutup sürüklercesine gruptan öteye götürdü ve ağzından şunlar döküldü “Ya burada canını seni becererek yakarım ya da öldüresiye döverim, seçim senin.” kaçmak gibi bir şansım yoktu, birincisi deyip kendimi ona bıraktım. Üzerimdekileri çıkarttım, bana o kadar sert davranıyordu ki ağlamaya başladım. “Uzun süredir bu kalçanın tadına bakmak istiyordum.” dedi ve kahkahayı patlattı. Öyle büyük bir aleti vardı ki bakmak bile zevke gelmek için yeterli olabilirdi.

Beni belimden kavradıktan sonra ayakta durur pozisyonda arkadan becermeye başladı, çığlıklarımı duyan gruptan birkaç kişi uçtan bizi izliyordu. Uzunca bir süre o halde devam ettik, inleşmeler içinde bacağıma ayağıyla vurdu ve istemsizce dizüstü çöktüm. Havaya bakar haldeyken içinde ne varsa yüzüme bıraktı. Ardından sertçe bir tokatla da yere yığılmamı sağladı.

Saçlarımdan kavradı ve “Bunun devamı gelecek, günde iki kez bile yapabilirim bunu sana.” dedi. Çekilen video ve fotoğraflarla şantaja maruz kaldım ve kuzenimle defalarca birlikte oldum. Bir süre sonra bundan keyif almaya başladım, üniversite döneminde de şehir değiştirdik ve bir daha hiç konuşmadık.

Kuzenimin bu tavırları ardından şiddet görmeye ve seks yapmaya bağımlı olmuştum resmen. Hala partnerime bazen canımı yakmaktan çekinmemesi gerektiğini söylerim. Kuzenimin izlediği yetişkin filmleri gereği bu konularda bilgisi çok fazlaydı, ondan öğrendiklerimi de hayatımda kullanmaya devam ediyorum. O kadar çok seks yaptık ki artık kusursuz bir seks kölesiyim ve hepinizi bekliyorum.

Yorum yapın