Sınıf Arkadaşıma Verdim

Burada nereden başlasam bilemiyorum, benim gibi bir mükemmeliği nasıl anlatacağım hiç fikrim yok. Öncelikle bahsetmek istediğim konu şu, siz erkekler gerçekten cinsel açlık çekiyorsunuz. Bunu siz de biliyorsunuz, tek amacınız güzel kızları yatağa atıp keyfinize bakmak ama canlarım söyleyeyim, bizler her erkeğe vermiyoruz.

Lise zamanımda sınıfımda o kadar çok yakışıklı erkek vardı ki hangisiyle yatsam karar veremiyordum. Hepsi çok seksi, nasıl da inletir ama diyeceğim tiplerden erkeklerdi. Birkaçıyla grup yapmak için her şeyimi verirdim. Uzunca bir zaman gözüme kestirdiğim Taha ile birbirimize tahrik edici bakışlar atıyorduk. Bazen dilimi çıkartıyordum ona.

O da arada sırama gelip beni elliyor ve ardından bir şey olmamış gibi devam ediyordu. Bu moralimi çok bozmuştu, beni o kadar da istemiyordu. Üstelik sevgilisi de vardı, sevgilisi onu yeteri kadar mutlu ediyordu sanırım fakat ben aklıma koyduğumu almak zorunda hissediyordum.

Bu sefer de Taha’nın arkadaşı Ahmet’e sardım, hatta kısa sürede çocuk köpeğim olmuştu. Bir kez öpmem için kendine yapmadığını bırakmıyordu. Bunu gören Taha kudurmaya başladı, beni sahipleniyordu ve Ahmet ile araları bozuldu. Beni sık sık kuytu bir yere çekip “Sen benimsin” ya da “Ben ne istersem onu yapacaksın” gibi şeyler söylüyordu. Bu bana keyif vermeye başlamıştı.

Taha İçin Plan Yapıyorum

Şimdi sırada Taha’yı sevgilisinden ayırmak vardı ki bunu da Taha’yı öperken çektiğim fotoğrafı sevgilisine yollayarak çok iyi bir şekilde başardım. Artık Taha ile yatmak için tutuşur hale gelmiştim ama o bunun konusunu açmıyordu. Ben de açmak istemediğim için bir türlü o noktaya gelemiyorduk.

Buluştuğumuzda yapmadığımız şey kalmıyordu ama bir türlü seks yapacak kıvama gelmemiştik. Evimin boş olduğu gün Taha’yı aradım, çok acil bir durum olduğunu ve gelmesi gerektiğini söyledim. Aradan 15 dakika geçti geçmedi, kapımda belirdi hemen. İçeriye geçtiğinde “Ne sorun var?” dedi ama ben amacımın farklı olduğunu giysilerimle göstermiştim sanırım. “Sorun falan yok, seni arzuluyorum” dedikten sonra Taha’yı öpmeye, yavaştan da soymaya başladım.

Fark ettim ki o isteksizdi, bir bahane üretip gitmek istediğini söyledi. Buna izin veremezdim, bu bana hakaret etmekten farksızdı. Ona bunu yaparsa ayrılacağımızı belirttim, kısa sürede kavga etmeye başladık. O bağırışmalar arasında ağzından kaçırdı, iktidarsız puştun tekiymiş. Bunu duyunca öyle öfkelendim ki, dediğim son şey “Defol git” oldu.

Ardından benimle aynı sınıfta olan çocuk, aynı zamanda üst komşum olur. Kapıyı çaldı, kapıyı açtığımda bir süre duraksadı ve ardından ailesinin gürültüden rahatsız olduğunu söyledi. İç çamaşırlarımla duruyordum ve beyaz tenim resmen parlıyordu.

Tam arkasını dönmüştü ki “Baksana” dedim. “Eğlenmek ister misin?” önce döndü ve bir süre düşündü. Ardından kafasını sallayarak onayladı ve doğrudan dudağına yapıştım. O itiş kakış sırasında bir yerlere çarpıp duruyor, kırılan
eşyaların sesleriyle daha da hırslanıyorduk.

Asosyal Dediğimiz Çocuk Seks Makinesiymiş!

O kadar iyi idare ediyordu ki beni kendimden geçmiştim. Sınıfta asosyal diyerek dalga geçtiğimiz çocuk meğersem seks canavarıymış. Yatağa ulaştığımızda beni birden çevirip saçımdan kavradı. “Şimdi ağlayabilirsin” dedi ve bir de büyük bir kahkaha attı. İçime giren aleti iliklerime kadar hissediyordum ve acı ile karışan zevk inlemelerime sebep oluyordu.

Öyle sert ve aynı zamanda güzel beceriyordu ki iki ya da üç kez orgazm oldum, onun da orgazm olmasını beklemek kaldı geriye. Geldiğini hissedince yüzümü çevirdi ve gördüğüm alet beni gerçekten şoke etti. Çok iriydi, vahşiydi. Ağzıma tıkıp bağırarak boşalmıştı. Büyük bir zevkle ondan gelenleri yuttum.

“Bunu her zaman yapmayacağız, kıymetini bil.” dedim ve ardından ona gitmesi gerektiğini söyledim. Evi toparlamam gerekiyordu çünkü ailem kısa süre sonra dönecekti, annemin en değerli vazolarından birini kırmıştık. Bunun telafisini nasıl yapacağımı hiç bilmiyordum ama o gün biraz azar işitsem de hemen toparladım.

Demem o ki, her erkek göründüğü gibi sağlam olmuyor maalesef. Arada asosyal diye dalga geçtiğimiz çocukla hala seks yapıyoruz ve her seferinde tıpkı ilk seksimiz gibi zevkten deliriyorum.

Siz de ne kadar yakışıklı olursanız olun, libidonuz olmadan tam bir sıfırsınız baylar. İktidarsız iseniz ya da penisiniz kısaysa üzgünüm, bizleri asla yeteri kadar tatmin edemeyeceksiniz. En kısa zamanda sorunlarınızı çözün aksi halde sevgiliniz benim Taha’ya yaptığım gibi size defol diyecektir. Bunu yaşamamak için önleminizi alın, ibretlik hikayemi de buraya bırakmış olayım. Hepinize iyi günler, seviyorum sizleri.

Yorum yapın