Üvey Babam Beni Beceriyordu

Hepiniz merak edersiniz, bizim gibi kadınlar nasıl bu kadar güzel seks yapar? Evet bu soruya cevap vermekten yoruldum. O sebeple herkes buraya gelip okuyabilsin diye son kez burada da cevaplayacağım. Aksi halde her seksimin ardından aklı uçan partnerime anlatmam gerekiyor bunları. Bu durum beni çok yorduğu için onları buraya yönlendireceğim. Şimdi gelelim asıl konumuza, yatakta sizleri cennetten bir huriyle sevişiyormuş gibi hissettiriyorum. Peki bunu nasıl başarıyorum? Bunu başarmayı nasıl ve nereden öğrendim?

Lisedeydim, annemle yaşıyordum ve annemin ikinci evliliğiydi. Üvey babam meşrebi geniş salağın biriydi, annemle swinger partilerine katıldıklarını biliyorum. Bu gavat adamın bana da sulanacağına emindim ama ne zaman olacağını bilmiyordum. Bana hiç o gözle bakmıyordu, yanaşmıyordu ama bir gün annemden sıkılıp bana saracağına emindim.

Üvey Babamın Beni Arzuladığını Anlamıyordum

Gel zaman git zaman odama aniden giriyor ve beni çıplak görüyordu, bu durumda ilk baktığım yer aleti oluyordu. Benden etkilenmiyor gibiydi, bu aslında resmen hakaretti bana ama umurumda değildi. Yaşıtlarım beni öyle beğeniyordu ki hepsi köpeğim gibi ardımdan geliyordu. Yine bir gün sevgilimle nerede seks yapacağımızı düşünüyorduk, bizim ev boş olunca bizim evde keyfimize bakalım dedim.

Sevgilim geldi ve ön sevişmeydi, seksti derken büyük bir hazzın ardından içkimizi yudumluyorduk. Ben odamdaki kameradan habersiz çıplak halde dans ediyordum. Gitgide daha sarhoş hale geldik ve sevgilim gitmek istediğini söyledi, başta surat assam da acil bir durum olduğu için gitmesine izin verdim. O gittikten sonra arzum sönmediği için onu hayal ederek mastürbasyon yapmaya başlamıştım. Tam kendimden geçmiştim ve uyku bastırıyordu ki kapının açıldığını fark ettim. Annem ve üvey babam üç gün gelmeyeceklerdi, bu kim olabilirdi?

Korku ve endişe içinde iç çamaşırlarımı giydim ve içki şişelerini yatağımın altına attım. İçerideki ağır kokuyu kapatsın diye parfüm sıkmaya başladım. Yatakta telefonu ıslak elime almıştım ve sevgilime yazıyordum ki kapım aralandı, gelen üvey babamdı. “Unuttuğum belgeleri almaya geldim, yarın akşam yeniden yola çıkacağım.” dedi. Asabi bir tavırla tamam dedim ama hala bana bakıyordu. Yüzünde iğrenç bir sırıtma vardı.

İçeriye gittikten sonra bana bir video yolladı, masumane tavırlarımla yine komik bir video yolladığını sandım ama bu benim videomdu, odama kamera koymuş meğer azgın puşt. “Seks öyle yapılmaz kızım, birazdan gelip öğreteceğim sana.” yazmış. Bunun üstüne hızla evden çıkmaya hazırlanıyordum ki dış kapı kilitlenmişti, mutfağa bıçak almaya gidiyordum ama o iri cüssesiyle öyle bir itmişti ki beni kafamı duvara çarpıp yere yığılmıştım.

Üvey Babam Resmen Kamyon Gibi Çarptı

Acı içinde bağırırken taytımı yırttığını fark ettim, kasığımdan itibaren yalamaya başlamıştı. Tekme atmayı deniyordum ama her yerimi kavramıştı şerefsiz, gülüşmeler arasında aletini kökleyiverdi. Yarım kalan mastürbasyonumdan sonra resmen ilaç gibi gelmişti.

Beni becerirken bir yandan nasıl durmam gerektiğini, neler yapmam gerektiğini anlatıyordu. Bu yaptığımız yanlıştı ama annem işini biliyordu, adam resmen beni zevkten delirtmişti ve deliler gibi çığlık atıyordum. Komşular şikayete gelmişti ve kapıyı çalıp duruyordu. Üvey babam boşalmak nedir bilmiyordu, yeter artık defol dedikçe elindeki kemerin sırtıma çarpmasıyla gelen acının çığlıklarını atıyordum.

Resmen altında ölecektim, bir yandan saçımı bir yandan ellerimi kavrıyordu. Bazen saçımı bırakıp kemerini alıyor ve sırtıma sert birkaç darbe vuruyordu. Onunla annemin olmadığı zamanlarda yaptığım seksler sayesinde kendimi çok geliştirdim.

Günün birinde annem sırtımdaki morlukları ve üvey babamın emdiği göğsümü görünce bunları kimin yaptığını sordu. Baskıya gelemeyen bir insan olduğum için üvey babam olduğunu söyledim, mahkeme hala devam ediyor.

Annem beni görmek istemediğini söylediği için artık babamla yaşıyorum ve o evde yokken partnerlerimle yatak odasında çılgınlar gibi zıplıyorum. Bu iş benim için bir gereklilik oldu ve gerçekten büyük bir keyif. Sizler de bana bunları öğretenin kim olduğunu öğrendiniz, hepinizi bekliyorum.

Hayat felsefem “Güzel seks yap, güzel zevk al.” olduğu için bu işi en iyi yapan hatunun ben olduğuma eminim. Kendimi mutlu etmek istiyorsam sizi de mutlu etmeliyim, koordineli bir seks yapmazsak ikimiz de istediğimiz zevke erişemeyiz. O sebeple sizin de benim üzerimde yaşayamadığınız mutluluğu yaşayacağınıza eminim. Sorunuzu cevapladığıma göre sevgilimle yatağa gidebilirim, iyi günler canım erkeklerim.

Yorum yapın