Üvey Kardeşim Beni Zorla Becerdi

Merhabalar beyler. Ben Ayşe 27 yaşındayım. Bugün size ilk seksimi anlatacağım. Bundan 7 sene önce üvey kardeşimle yapboz yapıyorduk. Kardeşim benden 1 yaş büyüktü. Yaparken bir parça altıma kaçmış. Ben de görmedim. Elini birden vajinama atınca da korktum.(O gün mini etek giymiştim.) Sonradan farkettim. Neyse parçayı almıştı ama elini hala çekmiyordu. “Çeksene ya hu elini dedim.” parmağını birden vajinama soktu. Hemen ayağa kalktım. Vajinama baktım bozulmamıştı. “Ne yapıyorsun gerizekalı?!” dedim. O da “Seni bugün becereceğim hiçbir kaçışın yok!” dedi.

Kaçmaya çalıştım. Odadan çıkarken beni tutup yere yatırdı. “Yıllardır seni hayalliyorum sürtük.” diyordu. Çok korkmuştum çığlık atmaya başladım. Dudaklarıma yumuldu ben de ona vurmaya çalıştım. İşlemiyordu. Çok güçlüydü. Büyük göğüslerimi elliyordu. Mini eteğimi çıkarttı sonrada sağ eliyle boğazıma bastırdı. Penisini ağzıma verdi.” Düzgün yala!” dedi. Baktım kaçış yok düzgünce yaladım.

Üstüme çöküp boğazıma yapıştı tekrar hızlı hızlı içime girmeye başladı. Çok canım yanıyordu. Yer bütünüyle kan olmuştu. Ben acıyla bağırıyordum ama evde kimse yoktu. Daha sonra eliyle ağzımı kapattı. İnliyordum resmen büyük penisi bana gram zevk vermiyordu. Yanlızca acıydı. Sonradan alıştım. Gelmesi için kendimi ona doğru itiyordum. Sırtından tutup kendime doğru çektim. Hala devam ediyordu. Gerçekten boşalmak bilmiyordu. İçime girerken resmen sarsılıyordum. “Benim orospumsun artık!” diyordu. “Lütfen içime boşalma!” diye yalvarıyordum.

Üvey Kardeşim Beni İşkence Edercesine Beceriyor

O beni dinlemiyordu. İçime daha da hızlı girmeye başladı. Hissediyordum. Penisinin ucu sarsılıyordu. Boşalacaktı. Vurmaya başladım “Çık içimden çık!” dinlemeyip içime boşaldı. Resmen içim yanıyordu. Üvey kardeşimle ilk seksim böyleydi. Sonraki günler dahada şiddetlendi. Annemgil evde yokken bana seks kölem diye hitap ediyordu. Haklıydı da sonuçta o ne zaman isterse seks yapıyorduk. Bu böyle bir ay devam etti. Sonra evden dışarı çıkma yasağı koydu. Ben de yasağı çiğnemeye karar verdim.

Birkaç saat arkadaşlarımla gezip eve geri geldim. Elimi yüzümü yıkamak için banyoya girmiştim ki birden arkamda belirdi ellerime banyonun mermerine dayadı. “Lütfen yapma.” diye ağlamaya başladım. Evdekiler duymasın diye bağıramıyordum. Daha ıslanmadan içime girmeye başladı. Canım çok yanıyordu. 30 saniye sonra ıslandım. Ben boşalıyordum o boşalmıyordu. 4 kez boşaldıktan sonra tekrar içime boşaldı. Sonrada “Diz çök lan!” diyip saçlarımdan tutup yere çekti. Ağlıyordum. O narin bembeyaz bedenime neler yapıyordu öyle… Sarı saçlarımdan nasıl öyle sert çekiyordu? Kırmızı dudaklarıma nasıl penisini verebilirdi? Sonra diz çöktürüp sakso çektirdi. Boğazımın yandığını hissediyordum. Tekrar beni tuvaletin mermerine dayayıp “Bu sefer seni arkadan becereceğim!” diyordu. Cebinde krem varmış.

Nasılsa ben hiç görmemişim. Kremi çıkarıp deliğime iyice sürdü. Sonra da içime girmeye başladı. Çığlık atıyordum. Elleriyle hemen ağzımı kapattı. Kaçmaya çalıştım ama işe yaramadı. Bağıra bağıra artık mahvolmuştum. “Seni nikahıma alayım bir de öyle gör! Sabah akşam beceririm seni!” diyordu. 45 dakika boyunca beni acımasızca becerdi. En son çıkarıp vajinamın içine boşaldı. O kadar büyüktü ki 3-4 hafta acısı geçmedi.

Bir Süre Sonra Kaçmak İstedim

Bardağı taşıran son damlaysa beni yeniden arkadan becermesiydi. Evden kaçma planları yapmaya başladım. Tam evden kaçarken beni yakaladı. Başıma ne ile vurdu bilmiyorum ama vurup bayılttı. Kendimi boynumdan zincirlenmiş buldum. Uyandığımı farkedince beni kaldırıp attı. Zincirden tutup kaç diyordu. Her kaçmaya çalıştığımda ise vajinama sertçe girip çıkıyordu. Yerde çırpınıyordum. Zincirden tutup beni kendine doğru çekip tekrar içime giriyordu. Dayanamıyordum. Ben 1.57 idim o 1.91 di.

En son beni kucağına alıp yatağa geri attı. Zinciri de kırıp fırlattı. Üstüme çöküp içime girmeye başladı. Sesli sesli inliyordum. Resmen beni parçalıyordu. “Uzatıcı hap aldım. Artık daha uzun sürecek!” diyordu. İçime girmeye devam etti. Sonra çıkarıp köpek pozisyonuna geçirdi. Kulağıma “Sen benimsin!”, “Benim malımsın!”, “Benim karımsın!” diyordu. Daha sonra köpek pozisyonundayken arkama girmeye başladı. Bitmiyordu. 1 saattir seks yapıyorduk.

Ben en az 6 kere boşaldım o birkere bile boşalmadı. Acı yerini sonunda zevke bırakmıştı. Gir içime gir diye bağırıyordum. Zevkten çıldırmıştım. Daha sonra beni üstüne alıp üstünde zıplattı. Yan döndürüp yan soktu. En sonunda içime boşaldı. O kadar şiddetli boşaldıki tüm kemiklerim bunu hissetti. Hızı çeneme kadar vurdu. Üvey kardeşim bir üniversite kazanıp gitti.

Artık penis aşkından yanıp tutuşuyordum. Ben her defasında kendimi koruyordum ama birgün üniversite bitmeden önce yine geldi. Beni 30 dakika sikip içime boşaldı. Kendimi korumadım. Hamile kalmıştım. Onunla hızlıca evlendik. Beni bir şey olmaz diye arkadan becerdi. Sonra çocuğumuz düşük yaptı. Artık canıma tak etti. Bir süre sonra eşim öldü. Bende escortluğa başladım. Her gün seks yapıyorum.

Onun kadar büyük penisleri içime alıyorum. Vajinam hala taze. Erkeklerin beni görünce çıldırmalarına bayılıyorum. Eşimi bir bakıma özlüyorum. Çünkü seks yapmayı bana o aşıladı. Ona teşekkür etmeliyim. Beni o gün becermeseydi, bugün seksi doruğuna kadar yaşayamayacaktım. Harika bir his herkes denemeli. Özellikle de siz erkekler nasıl yapmadan duruyorsunuz anlamıyorum. Ben bir kız olarak durmadan yapıyorum. Beni kaçırmak çok büyük üzüntü olurdu herhalde.

Yorum yapın